Meniu
Jūsų Krepšelis

Privatumo politika

Bendra informacija


UAB „Roris ir ko“,  (toliau  - Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma internetine parduotuve www.mio-stile.com (toliau - Internetinė parduotuvė)

Duomenų valdytojo rekvizitai:
UAB „Roris ir ko“
Įmonės kodas: 183222250
Buveinės adresas: Ąžuolo g. 12F, Balelių k. Ukmergės r. LT-20343
Tel. +370 610 16481
El.paštas: info@mio-stile.com

Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei atitinkamų institucijų nurodymų.

Nurodydami internetinėje parduotuvėje savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.mio-stile.com juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais. Jei jūs esate jaunesni nei 18 metų amžiaus, jūs galite pirkti prekes tik su tėvų ar globėjų sutikimu.Kokią informaciją apie jus renkame, kaip tvarkome ir kodėl?


Mes renkame ir tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis tik nurodytais tikslais:

Kai jūs perkate arba teiraujatės dėl papildomos informacijos, naudodamiesi internetine parduotuve, mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, adresą (gatvė, miestas, pašto kodas) telefono nr, el.paštą, kaip privalomus, kuriuos Jūs pateikiate mums savo iniciatyva. Šiuos asmens duomenis naudojame tik prekių užsakymų vykdymui, generuojant užsakymo dokumentus, pristatant prekes ir siekiant geresnio kliento aptarnavimo internetinėje parduotuvėje.

Duomenų valdytojas turi teisę perduoti trečiosioms šalims, tik tą informaciją, kuri yra reikalinga kokybiškam užsakymų vykdymui bei prekių pristatymui. Taip pat jei to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai pagal galiojančią tvarką. Jokiai kitai trečiajai šaliai, nesusijusiai su prekių pirkimu ar pristatymu informacija nėra perduodama.

Pirkdami internetinėje parduotuvėje jūs turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu pateikta informacija yra melaginga, mes turime teisę, ją panaikinti.

Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenis ir turite teisę reikalauti juos ištaisyti.

Apie neteisingus, neišsamius duomenis, parašykite el. laišką į info@mio-stile.com

Jei norite gauti pranešimus apie mūsų internetinės svetainės naujienas, turite galimybę užsisakyti naujienlaiškius ir taip pat turite galimybę atsisakyti jų prenumeratos, pranešdami mums el. paštu info@mio-stile.comKaip mes naudojame slapukus?


Mūsų kaip ir daugelyje kitų svetainių, yra naudojami slapukai (cookies). Tai mažos apimties duomenų failai, įrašomi į Jūsų kompiuterį ar įrenginį, kurie padeda mums geriau ir greičiau pateikti turinį.

Taip pat yra gaunami duomenys apie tai, kaip naudojatės mūsų internetine parduotuve, slapukų pagalba gauti duomenys leidžia geriau jus aptarnauti, tai bendra statistinė informacija, kuri nusako ką jūs veikiate internetinė parduotuvėje, pvz, kurios prekės jums yra įdomios.


Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?


Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi.

Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Duomenų valdytojas nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš Duomenų valdytojo interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų Privatumo politika.Jūsų teisės


Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

  •     Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
  •     Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
  •     Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
  •     Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);
  •     Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
  •     Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);


Pakeitimai


Mes pasiliekame sau teisę, bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo internetinėje parduotuvėje dienos.Kontaktai


Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie jus, prašome su mumis susisiekti el.paštu info@mio-stile.com